ISI - Innowacyjna Spółka Inżynierska

 
Komputer z panelem dotykowym GIRA Proface

Firma Innowacyjna Spółka Inżynierska od ponad 7 lat uruchamia instalacje inteligentnego domu. Działając pod patronatem Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości przy Politechnice Warszawskiej, możemy zapewnić wysoką jakość, oferując jednocześnie atrakcyjne ceny usług. Stawiamy na indywidualne podejście do każdej instalacji klienta oraz wsparcie i doradztwo na każdym kroku instalacji. Wiemy, jak bardzo liczy się Państwa czas, dlatego wszelkie możliwe do wykonania w biurze prace tak są wykonywane. Stawiamy na sprawne i przystępne zaprojektowanie i uruchomienie instalacji.
Firma uruchamia instalacje inteligentnego budynku głównie na terenie Warszawy, ale obsługujemy też gminy podwarszawskie jak np. Piaseczno, Konstancin czy Łomianki. Nie ogrniczamy się jednak tylko do okolic Warszawy, jednak ze względu na lokalizację najczęściej pracujemy w rejonie województwa mazowieckiego.
Buduj nowocześnie.

ISI. Innowacyjna Spółka Inżynierska

W sprawach ogólnych lub zapytań ofertowych prosimy o kontakt e-mailowy:
isi@budujnowoczesnie.pl.

Wszelkie pytania dotyczące konsultacji, wsparcia i doradztwa w zakresie inteligentnego domu, także prosimy wysyłać na ten adres.


W sprawach związanych z uruchamianiem i przygotwaniem ofert i projektów instalacji inteligentnego budynku prosimy o bezpośredni kontakt e-mailowy lub telefoniczny:
Albert Dubrawski
tel. 663 73 58 77
albert.dubrawski@budujnowoczesnie.pl.


Na zdjęciu pokazany jest panel dotykowy GIRA KNX/EIB umożliwiający zarządzanie całym obiektem budowlanym. Dzięki rozbudowanej wizualizacji można błyskawicznie ocenić stan każdego z urządzeń należących do instalacji inteligentnego domu, odczytać temperatury w pomieszczeniach, stany alarmowe itp. Sterowanie instalacją elektryczną, ogrzewaniem, multiroom, itd. odbywa się za dotknięciem palca. Dane mogą być archiwizowane, przedstawiane tabelarycznie oraz graficznie.

 
 

Wszystkie materiały fotograficzne pochodzą ze strony www.gira.com

Ta strona używa ciasteczek, aby analizować ruch na stronie i tylko tyle. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się trochę więcej o ciasteczkach to wejdź bezpośrednio na stronę: https://www.google.com/intl/pl/policies/privacy/partners/