ISI - Innowacyjna Spółka Inżynierska
 
GIRA KNX/EIB czujnik przyciskowy z termostatem

Firma ISI - Innowacyjna Spółka Inżynierska zajmuje się uruchamianiem, projektowanie, wsparciem klienta, doradztwem i konserwacją instalacji automatyki budynkowej. W szczególności instalacją KNX/EIB , jedyną instalacją magistralną aprobowaną przez UE oraz Chiny i USA. Ponadto uruchamiamy magistralne instalacje radiowe (GIRA eNet, KNX RF), którymi można bezpośrednio zarządzać także instalacją KNX/EIB. Szeroka wiedza z zakresu autmomatyki budynkowe jak i przemysłowej, poparta wykształceniem, pozwala na integrację z systemami i urządzeniami innych producnetów.


Dlaczego warto wybrać Innowacyjną Spółkę Inżynierską spośród innych profesjonalnych firmy?
    - indywidualne podejście i dostosowanie usługi do potrzeb klienta,
    - projekt opracowany od początku do końca pod Państwa potrzeby,
    - asysta i doradztwo na każdym etapie budowy i po jej zakończeniu,
    - wysoka jakość usługi i stosowanych urządzeń,
    - doświadczenie na rynku,
    - wiedza praktyczna i teoretyczna w zakresie automatyki.

Ponad 10 lat działalności na rynku i udział osób pracujących w branży od samych początków inteligentnego domu w Polsce i szeroka wiedza teoretyczna pozwalają na oferowanie usług wysokiej jakości jak i realizację nowych i bardzo indywidualnych projektów. Doświadczenie pozwala nam na świadczenie także usług projektowania, korekty istniejących projektów jak i konsultacji zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych.

Firma działa głównie na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Nie ograniczamy się jednak tylko do tego obszaru. Najdalsza nasza miała miejsce na terenie Holandii, gdzie oferowalismy zdalne wsparcie dla specjalisty pracującego na miejscu.
Uruchamiamy instalacje zarówno w obiektach jeszcze niewykończonych jak i tych już użytkowanych przez klienta.

         Polecam i zachęcam do kontaktu:

            Albert Dubrawski
         główny wykonawca

     Z przyjemnością odpowiemy na każdy mail: isi@budujnowoczesnie.pl

 

Opis zdjęcia: Na zdjęciu czujki przyciskowy GIRA KNX EIB, z wbudowanym termostatem i wyświetlaczem. Ramka i przyciski wykonane z estetycznej i przyjemnej w dotyku stali szlachetnej. Termostat, posiadający wewnętrzny pomiar temperatury powietrza, pozwala na utrzymywanie stabilnej temperatury w pomieszczeniu, niezależnie od rodzaju zastosowanego typu ogrzewania, a także chłodzenia. Każdy z pięciu klawiszy czujnika może realizować inne funkcje instalacji inteligentnego domu.

 

Wszystkie materiały fotograficzne pochodzą ze strony www.gira.com

Ta strona używa ciasteczek, aby analizować ruch na stronie i tylko tyle. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się trochę więcej o ciasteczkach to wejdź bezpośrednio na stronę: https://www.google.com/intl/pl/policies/privacy/partners/